Laserové gravírování a řezání

Gravírování

je moderní laserová technologie, při které se odpařuje materiál nebo barva. Gravírováním umíme vytvořit logo, ornament či nápis na povrchu různých materiálů. Technologii využíváme pro výrobu reklamních předmětů jako jsou propisky, zapalovače, flash disky, termohrnky, termosky, dřevěné a bambusové předměty a mnohé další. Gravírování nám také umožňuje připravit personifikované výrobky pro Vaše zákazníky nebo zaměstnance. Na každém diáři, propisce, flash disku, termosce může být jednoduše jiné jméno.

Gravírování používáme také pro výrobu značících štítků z různých materiálů.

Výhodou této technologie je především možnost realizace velmi nápaditého designu rozličných předmětů, její trvalost, odolnost a nesmazatelnost gravírování a také zaručená netoxicita při výrobě.

Laserové gravírování lze aplikovat na kovy, dřevo, plasty, sklo, keramiku, kůži, textil, korek, gumu, papír, kámen i jiné materiály.

Umíme gravírovat i válcové předměty použitím rotačního adaptéru.

Řezání

řezání laserem je velmi přesné a umožňuje vytvoření různých i nepravidelných tvarů ze dřeva, plexiskla, gumy, koženky, překližky, papíru, lepenky nebo skla. Pomocí laseru vám rádi vytvoříme písmena, loga, ozdoby, postavičky, díly pro vytváření modelů letadel, budov nebo lodí.

Banát stojánek na podtácky laser

Banát

Bortero 3D logo

Bortero

Město Lovosice destičky

Město Lovosice

Centrum kultury LOVOš destičky

Centrum kultury LOVOš

John 1990 plexi destičky

John 1990

R-Built 3D logo

R-Built

Banát půllitry

Banát