Slide O NÁS A ŽRALOKOVI BLAŽEJOVI

Jsme rodinná profesionální tiskárna a reklamní výrobna s více než 20ti letou tradicí. ​

Nabízíme kompletní polygrafickou výrobu:

Grafické návrhy

Finální zpracování

Doprava

Montáž

Žralok Blažej z našeho loga představuje zásady, které ctíme a jsou pro nás důležité.

  • je to dravec, který se v reklamě a produkčním tisku, cítí jako paryba ve vodě. Rádi řešíme specifické požadavky zákazníků a nezáleží nám na tom, jak velká je vaše firma nebo zakázka. Vždy se pro Vás snažíme najít to nejlepší řešení.
  • neumí couvat. Sledujeme vývoj a trendy v našem oboru. Zajímáme se o novinky a pravidelně modernizujeme postupy výroby a vybavení podle požadavků a potřeb našich zákazníků. Jedním z posledních přírůstků, na který jsme náležitě pyšní, je tiskový stroj Océ Colorado 1650. Jedná se o jednu z prvních instalací této nejmodernější velkoplošné tiskárny v Česku. Její největší výhodou je rychlost tisku při zachování vysoké kvality výstupů. Pokud například potřebujete vytisknout 100 ks plakátů A1 a tlačí Vás čas, dáte si u nás kávu a než ji vypijete, plakáty budou hotové.
  • objevil se na planetě o 100 milionů let dříve než dinosauři a je to jeden ze živočichů, kteří se nejdokonaleji přizpůsobili svému životnímu prostředí. I my si životního prostředí vážíme a při volbě materiálů ale i v rámci celého výrobního procesu se snažíme chovat zodpovědně a šetrně. Každý tradiční materiál umíme nahradit jeho ekologickým ekvivalentem.
  • má osm smyslů. Zabýváme se tiskem na nejrůznější materiály, potiskem reklamních předmětů, potiskem textilu, výrobou bannerů, lepením celopolepů na auta. Pokud nemáte tušení, jak by měla konečná koncepce vypadat, stačí naznačit představy a naši grafici si s tím poradí. Má také partnerku žraločici SHARKu, která tiskne pro Vás na stránkách sharka.store.
  • je ohlodaný na kost. Nic neskrýváme, jsme otevření a zodpovědní. Podporujeme místní iniciativy (např. LovoSpolu) a spolupracujeme s českými krajany v rumunském Banátu. Chcete vidět, jak to u nás vypadá a jak pracujeme? Rádi Vás provedeme naší provozovnou.