Velkoformátový tisk

Tiskový stroj OCÉ Colorado 1650

Nabízíme rychlý, ale přitom velmi kvalitní tisk. Inovativní UVgel technologie je určena pro tisk na rolová média a nabízí nepřekonatelnou produktivitu, špičkovou kvalitu, výjimečnou všestrannost a nízké provozní náklady.

Vytvrzování inkoustu je zajištěno dvoufázově, UV LED lampou. Tiskárna přináší špičkovou kvalitu barev, přesné a ostré body, širší barevný gamut, větší sycení u tmavých odstínů i v rychlých tiskových módech a přesné pleťové tóny. Technologii je možné využít pro potisk obvyklých rolových materiálů, dále je možné tisknout na ofsetové papíry, waterbased materiály a materiály citlivé na teplo. Při tisku nedochází k zahřívání materiálu ani k zapití ředidlové složky do materiálu, ten tak nemění své vlastnosti ani velikost.

Tisk je určen pro vnitřní i venkovní aplikace. Technologie FLXfinish umožňuje bezchybný tisk s lesklým nebo luxusním matným finišem bez ohledu na typ média.

  • inkousty UVgel
  • vytvrzování UV LED
  • barevná kombinace CMYK
  • maximální rychlost tisku 159 m2/h

Rádi vám rychle a kvalitně vytiskneme plakáty, tapety, světelné poutače, reklamní displeje, POP grafiku, podlahovou grafiku, samolepky a mnoho dalšího.

Solventní plotry MIMAKI

Jde o nejrozšířenější technologii a má poměrně široké využití, od tisku plachet přes billboardy a postery po malé samolepky.

Plotr vyniká velmi vysokým rozlišením tisku. Tisk solventním inkoustem je vhodný na PVC, papír, banner a natíraný textil. Při tisku dochází k zapití barvy do tiskového materiálu vlivem ředidla a tím dochází k přímému spojení  média s barevným pigmentem.

SUV tiskárna

Technologie kombinuje vlastnosti solventu a UV složky, která je ihned po tisku suchá a velmi mechanicky odolná – proti poškrábání a povětrnostním vlivům. Při tisku se ředidlová složka barvy zapije do materiálu a vytvrdí se UV lampou.

Výsledkem jsou hladké, lesklé výtisky, které vypadají jako potažené, ale zachovávají si barevný jas. Využívá se hlavně na polepy automobilů, potahy desek, vysoce trvanlivé bannery, podlahovou grafiku a etikety. Výstup má atesty na přímý styk s potravinami.

SSAD banner

SSAD

North Med x-banner

North Med

Lovo rockfest banner

Lovo rockfest

Herberk č. 7

Herberk č.7